O firmie

Firma Mega sp.z o.o. istnieje od 2001 roku. Specjalizujemy się w zakresie działalności exportowej , importowej oraz dystrybucji towarów z branży przemysłowej                                    w szczególnosci izolacji termicznej wyprodukowanej na bazie procesu nanotechnologicznego 

 Od 2009 roku firma Mega Sp. z o.o. koncemtruje się na innowacyjnych produktah nanotechnologicznych jakie posiada w swojej ofercie. Prowadzimy sprzedaż naszych produktów na terenie Polski jak również          na obszrze  Unii Europejskiej. Oferowane produkty są na najwyższym poziomie innowacyjności w swojej branży .  Jesteśmy oficjalnym Dystrybutorem firmy Aerogels Poland Nanoetchnology Sp. z o.o.

Spółka prowadzi również :

  • Firma Mega sp. z o.o. pośredniczy w transakcjach handlowych na rynkach międzynarodowych oraz rynku krajowym.
  • Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi z zakresu importu – exportu towarów.
  • Prowadzimy aktywną politykę handlową.Czynnie reprezentujemy podmioty gospodarcze, z którymi współpracujemy. Dysponujemy szerokimi kontaktami handlowymi.
  • Strategia firmy pozwala osiągnąć długoterminowe korzyści i zadowolenie                              ze współpracy dla każdej ze stron transakcji.
  • Firma Mega sp. z o.o. oferując swoje usługi wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku, który jest powiązany siecią zależności i korzystanie z pomocy jest wielokrotnie potrzebne. W warunkach silnej konkurencji firmy skupiają się na głównej działalności, na tym co robią najlepiej a procesy pomocnicze zlecają na zewnątrz - outsourcing. Nasza firma może świadczyć dla Państwa usługi zewnętrznego działu handlu.

Działy:

Aktualności

W styczniu 2016 firma Mega Sp. z o.o. została nominowana do Godła Liderów Najlepszych Firm w Poslce

Miło nam poinformaować , że w dniu 14.03.2012 r firma Mega Sp. z o.o. została zaproszona przez Dziennik ,, Puls Biznesu ,, do elitarnego klubu Gazela Biznesu grona najdynamiczniej rozwijajacych się firm w 2011 roku . 


Historyczne - 2004

Dynamiczne działania firmy MEGA Sp. z o.o. w zakresie eksportu produktów  spożywczych zostały zauważone przez organizatorów konkursu  "Liderzy Eksportu"

Nasza firma została wytypowana spośród najlepszych eksporterów w Polsce  i nominowana do udziału w Ogólnopolskim Rankingu " Liderzy Eksportu 2004"

logo2

created by Evegroup
Copyrights © 2009 - 2019 Mega - Ryby mrożone , Olej roślinny , Produkty tłuszczowe , art. przemysłowe , import , export .
Wszystkie prawa zastrzeżone.